Jazdecká turistika Slovenska

Podporte nás

Jedným zo spôsobov ako podporiť našu prácu je finančná podpora. Aj jednorazová ľubovoľná čiastka nám pomôže budovať a udržiavať viac kilometrov jazdeckých trás pre Vás. Všetky, aj tie najmenšie dary, sú vyjadrením veľkej morálnej podpory budovania jazdeckých trás pre širokú verejnosť, teda pre Vás všetkých.
Za vašu podporu Vás srdečne ďakujeme!

Nezabudnite, že svoje dary si môžete odpísať zo základu dane. Radi Vám vystavíme potvrdenie.

Číslo nášho darcovského účtu vo formáte IBAN: SK9111000000002946001580

V prípade ďalších informácií nás kontaktuje na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Páči sa Vám web Jazdeckej turistiky Slovenska?

Oceníme, ak si umiestnite náš odkaz alebo banner na Vaše stránky. Stačí ak si do Vašej stránky vložíte vybraný zdrojový kód.

Logá, ikonky a grafické upútavky, ktoré si môžete pridať na Vaše stránky pomocou HTML kódu uvedeného pri každej upútavke, ktorý zabezpečí, že na Vašej stránke bude vždy umiestnená aktuálna verzia.

<a href="http://www.jazdecka-turistika.sk" target="_blank"><img src="http://www.jazdecka-turistika.sk/images/banners/jazdecka_turistika.jpg" alt="jazdecka turistika" /></a>
<a href="http://www.jazdecka-turistika.sk" target="_blank"><img src="http://www.jazdecka-turistika.sk/images/banners/jazdecka_turistika_banner.jpg" alt="jazdecka turistika" /></a>

Hosted by COMTEC, webdesign CB MEDIA